Mój debiut w TV ?

Co za emocje…! Mam za sobą debiut w telewizji ? Gościłam wczoraj w Pytaniu Na Śniadanie. Ida Nowakowska poprowadziła rozmowę tak profesjonalnie, że zapomniałam o tremie związanej z występem na żywo w największym programie śniadaniowym w kraju i pogawędziłyśmy sobie o tym, jak stylizacja paznokci stała się moim sposobem na życie.?

Po emisji programu dostałam wiele pochlebnych komentarzy- nie tylko od znajomych, ale również od osób, które widziały mnie po raz pierwszy. Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia i gratulacje- to dla mnie wiele znaczy. ? Okazało się, że moja historia jest inspiracją dla wielu osób, które realizują się zawodowo robiąc to, co kochają.

Cieszę się także, że pracujecie nad własnym rozwojem, ponieważ uważam, że każda forma pracy nad sobą jest wartością dodaną w naszym życiu. Jest mi tym bardziej miło, że moja osoba może być dla Was wzorem.

Jestem przekonana, że lepiej uczyć się na cudzych błędach- często mówię o tym na moich szkoleniach stacjonarnych. Lubię ludzi i lubię z nimi rozmawiać. Podczas szkoleń opowiadacie mi o swoich problemach w biznesie, a ja staram się podpowiadać Wam optymalne rozwiązania. Wiem, że nie wszystkie rozwiązania będą odpowiednie dla każdej sytuacji, ale wiem także, że warto wysłuchać czyichś doświadczeń. Często mała zmiana wnosi bardzo wiele do biznesu. Żałuję jedynie, że ja nie spotkałam na swojej drodze zawodowej nikogo, kto udzieliłby mi porady, bo może uniknęłabym pewnych błędów. Ale nic to! Czasu nie cofnę, wolę patrzeć w przyszłość. Droga, jaką przebyłam w świecie stylizacji paznokci, nie była usłana różami. Jednak dziś mogę śmiało stwierdzić, że dzięki niej nie byłabym w tym miejscu życia, gdzie obecnie się znajduję.

??? Załączam Wam link do rozmowy w PnŚ. ???

Pytanie na śniadanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *