Artykuł- “Droga Lubańskiej od prawa do manicure” ⚡

Już nie raz opisywałam Wam moją drogę od studentki prawa do Nail Educatora. Jeśli nie znacie tej historii, zajrzyjcie do poniższego linku ???

Zawód prawnika porzuciła dla stylizacji paznokci. Jak osiągnąć sukces w wymarzonej branży? Pasja, upór i cierpliwość to niezbędny zestaw | Strona Kobiet

Warto przeczytać moją wypowiedź. Zwłaszcza w chwilach zwątpienia w swoje umiejętności. Serio, przekonajcie się. Moja ścieżka w branży beauty nie była usłana różami, jak się wielu osobom wydaje. Musiałam udowodnić, że mam dość siły i uporu, aby porzucić, studia prawnicze na rzecz stylizacji paznokci. Do wszystkiego doszłam sama (oczywiście mąż i rodzina mnie wspierali). Mam na myśli fakt, że otworzyłam salon bez żadnego przygotowania, przeszkolenia. Ach, młodość… Teraz patrzę na tamten czas z zupełnie innej perspektywy, ale wówczas nie było wcale różowo. Klienci nie dobijali się drzwiami i oknami, jak sobie wyobrażałam. Z czasem się polepszyło a mój apetyt rósł. Zaczęłam coraz więcej ćwiczyć zdobienia, nadeszły pierwsze medale z mistrzostw. Biznes się rozkręcił, a ja odważyłam się zostać szkoleniowcem, weszłam we współpracę z firmą kosmetyczną. Pod ich sztandarem doszkalałam się oraz prowadziłam własne szkolenia i kursy. Po jakimś czasie stałam się marką samą w sobie i wzięłam sprawy we własne ręce.

Dziś, z perspektywy czasu, żałuję jedynie, że nie rozpoczęłam swej ścieżki w świecie stylizacji paznokci od porządnych szkoleń. Dobre chęci i wiara we własny sukces są oczywiście potrzebne, ale mogłam zaoszczędzić sobie czasu i środków oraz uprościć drogę do dzisiejszego miejsca.

Raz jeszcze zachęcam Was do przeczytania mojej historii ????

https://stronakobiet.pl/zawod-prawnika-porzucila-dla-stylizacji-paznokci-jak-osiagnac-sukces-w-wymarzonej-branzy-pasja-upor-i-cierpliwosc-to-niezbedny/ar/c6-16102421

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *