1
SHIPPING
Where to ship it?
1
Projekt METAMORFOZA
Projekt METAMORFOZA × 1
-
+
1,485.00 
Kwota 1,485.00 
Łącznie 1,485.00 
Did anyone suggest our site to you? Click here to enter his/her affiliate code

Krok 1 : Twoje dane

Podsumowanie zamówienia

Produkt
Łącznie
1
Projekt METAMORFOZA
Projekt METAMORFOZA × 1
1,485.00 
Kwota 1,485.00 
Łącznie 1,485.00 

Produkty

Produkty
Ilość
Cena
Projekt METAMORFOZA
-
+
1,485.00 

WHAT'S INCLUDED IN YOUR PLAN?

Projekt METAMORFOZA

Krok: Metoda płatności

Wybierz rodzaj płatności

  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Ponad 4000+ zadowolonych kursantów

PROJEKT METAMORFOZA

Karolina Ciesielska

Dziękuję Olga, że jesteś! Dzięki Tobie sporo nauczyłam się na początku swojej drogi z paznokciami i na pewno jeszcze nie raz z korzystam z Twoich szkoleń. Jestem mega zadowolona. Szkolenia w formie LIVE, które prowadzisz są super i do tego można sobie wykupić u Was na stronie, niedrogo, efektownie i do nauki samodzielnej w domu. Jest to mega wygodne dla Pań, które mają małe dzieci bądź pracują zawodowo w innym zawodzie i chcą się doszkalać w dziedzinie paznokci.

Katarzyna Rogóż

Początkowo nie byłam pewna czy aby na pewno chce z niego korzystać, ponieważ szkoleń online jest mnóstwo i wiele razy trafiłam tam gdzie nie miało to sensu. Jednak tu okazało się inaczej i to był strzał w dziesiątkę i polecam Wam szkolenia z całego serca! Znajdziecie tam bardzo dużo świetnych szkoleń, które są tak łatwo wytłumaczone, że nawet osoba początkująca je zrozumie.

Monika Tomosz

Polecam każdemu ! Rewelacyjnie tłumaczone zagadnienia w kursach. Wytłumaczone krok po kroku. Olga tłumaczy życiowo, a nie szablonowo co jest świetne. Nie ma “głupich ” pytań. Odpowiada na każde nawet najbardziej absurdalne pytanie, dzięki temu rozjaśniło mi się wiele drobnostek, które w całej stylizacji paznokci robią robotę  mam to szczęście, że wykupiłam dostęp do wszystkich kursów i jak do tej pory znalazłam w nich odpowiedz na każde pytanie i wiele się nauczyłam przez co paznokcie są robione szybciej i ładniej. Dziękuję!

Agnieszka Damps

Olga jest wspaniałą, ciepłą kobietą. Nie jest zadufana w sobie instruktorką (a niestety, często nawet te bardzo popularne takie są). Trafiłam na szkolenie dosłownie przypadkiem, ale nic jak widać – nie dzieję się przypadkowo. Wcześniej odbywałam kursy u 3 innych osób. Jednak od Olgi wyniosłam i wynoszę więcej, co widzą również moje klientki. Polecam każdej z Was.

Edyta Młynek

Kursy które zakupiłam są w pełni satysfakcjonujące posiadają ogrom wiedzy i doświadczenia Olgi.
Olga materiał wraz ze swoją wiedzę i praktyka przekazuje nam kursantka z pełną satysfakcji optymizmem jest to cudowna dawka złotego środka na rozwój osobisty. Wiarę w moc możliwości oraz wiedzą jak zloty środek na poznanie wszystkiego od najmniejszych ale i najważniejszych szczegółów stylizacji paznokci oraz złote rady jak wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. Kusy szkolenia są oparte na realnych walorach indywidualnych potrzeb każdej klientki oraz innych potrzeb dla każdej skóry płytki paznkocia oraz zapobiegnięciu narobienia sobie kłopotu przy chorujących paznokciach. Olga to przemiła osoba otwarta pełna energii i optymizmu osoba i instruktorka która chce swojej kursantce uchylić skrawek nieba i poprowadzić dobra droga do samorozwoju.